Florbal – turnaj Libina

Florbal – turnaj Libina

Po čtvrté po šesti letech první v Libině! Libina 14.4.2019

Florbalisté- starší žáci dosáhli vynikajícího úspěchu na 9.ročníku florbalového turnaje O pohár ředitelky školy v Libině, když vybojovali zlaté medaile bez ztráty jediného bodu.
Výsledky našeho družstva-ZŠ Troubelice-ZŠ Libina 4:1, ZŠ Troubelice-ZŠ Medlov 2:0, ZŠ Troubelice-ZŠ Dl. Loučka 2:0, ZŠ Troubelice-ZŠ Pionýrů Uničov 4:0, ZŠ Troubelice-ZŠ Ruda n.M. 6:0.
Branky vítězů stříleli-Hoffinger T.-7, Unger J. a Drlík J.-4, Kropáč J.-2, Vláčil D.-1.
Naše vítězné družstvo se prezentovalo fyzicky náročnou, kombinační hrou. V brance mělo nejlepšího brankáře turnaje Vojtu Nováka, který obdržel jedinou branku v celém turnaji, před ním operovala vynikající obranná dvojice, kapitán družstva Michal Heralt a rychlík Honza Drlík, spolu s Jirkou Ungrem možná nejlepší tři hráči celého turnaje. Střeleckou hvězdou a nejlepším střelcem celého turnaje se stal Tomáš Hoffinger, kterému v útoku velmi dobře sekundovali mladí hráči David Vláčil a Jožka Kropáč. Na pár minut naskočil do hry velmi nadějný Patrik Svozil, záda v brance naší jedničce kryl Pavel Unzeitig. Asistenty trenéra tentokrát byli zkušení hráči Lukáš Vláčil a Adam Zámečník.
Trenér PaeDr.Pavel Labonek