Základní škola Troubelice, okres Olomouc příspěvková organizace

Druhé místo pro ZŠ Troubelice v atletickém víceboji

Seznam novinek

20.05. 2015

14. května proběhl v Uničově atletický víceboj zdatnosti (běh 60m, skok daleký, hod granátem-starší chlapci, hod míčkem, běh 1 000m-dívky a 1 500m chlapci). Závodů se zúčastnily tyto školy: Troubelice, Dlouhá Loučka, Šumvald, Újezd u Uničova, Medlov, Uničov Pionýrů, Uničov U Stadionu a Gymnázium Uničov. Atleti naší školy se výrazně prosadili a dosáhli velmi dobrých výsledků.
Mladší dívky (Nevěřilová M., Hájková M., Králová V., Kotrášová E.) obsadily 3. místo, mladší žáci (Smrček Z., Fiala O., Dušek A., Urbášek Š. ) 2. místo, starší dívky ( Klosová L., Ganiecová S., Cikrytová A., Stoklásková D.) 4. místo a starší chlapci (Janíček J., Bartošek P., Silný L., Zajaroš D.) 5. místo. V soutěži jednotlivců zvítězil Jaroslav Janíček , druhá místa obsadili Zdenek Smrček a Sabina Ganiecová. V celkovém pořadí škol jsme skončili na 2. místě za vítěznou ZŠ Uničov Pionýrů.
Všem žákům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy a obce.